صاحب فروشگاه : رسول شادپور

آدرس : اصفهان - خیابان شریف واقفی - خیابان ابوالحسن اصفهانی - کوچه شاه سیدعلی - پلاک 33 یا 35

تلفن : 03132658166

همراه : 09367900694

ایمیل :   Shadpour7@gmail.com

فروشنده لوازم جانبی کامپیوتر

 

مقدمه

گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و کاربرد آن در تمامی علوم ، حقیقتی است انکار نشدنی که پیشگامان علم و تکنولوژی را به خود مشغول کرده است. علم شاخص عصر حاضر، علوم کامپیوتر و به عبارت کلی تکنولوژی اطلاعات IT شناخته شده است. لذا جوامع، سازمانها و موسساتی که بیشترین بهره مندی از این تکنولوژی را دارند ، در ارائه خدمات بهتر و سود آوری بیشتر پیشتاز خواهند بود.

 

معرفی

فروشگاه فکرزیبا در سال 1389 با هدف فروش وازم جانبی کامپیوتر با کیفیت برتر و قیمت مناسب تاسیس شد. در ابتدا، فعالیت مجموعه به عرضه محصولات فلش مموری و رم (حافظه) موبایل و دوربین محدود می شد. اما پس از مدت کوتاهی فعالیت خود را در زمینه فروش انواع هارد اکسترنال و رم ریدرهای متنوع و لوازم جانبی کامپیوتر با کیفیت و قیمت مناسب گسترش داد.

هدف اولیه فروشگاه جلب رضایت کامل مشتری با ارائه بهترین و با کیفیت ترین برند ها میباشد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

با توجه به گسترش روز افزون تجارت الکترونیک و نیاز مشتریان فروشگاه به دسترسی سریع به قیمت کالاهای روز بازار و اطلاع رسانی در خصوص تازه های بازار ، وب سایت اطلاع رسانی و فروش آنلاین محصولات را راه اندازی کردیم. از مزایای این وب سایت امکان مقایسه انواع محصولات و خرید کالای مورد نظر و دریافت کالا درب منزل و پرداخت هزینه آن مطابق فاکتور به مامور پست میباشد.

 

زمینه های فعالیت

    * فروش انواع فلش مموری با ظرفیتهای مختلف

    * فروش انواع رم (حافظه) موبایل و دوربین با ظرفیتهای مختلف

    * فروش انواع هارد اکسترنال در برندهای مختلف

    * فروش انواع وازم جانبی کامپیوتر

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.