باشگاه مشتریان فروشگاه اینترنتی فکر زیبا

 

عزیزانی که تمایل دارند در باشگاه مشتریان فروشگاه اینترنتی فکر زیبا عضو شوند ، کلمه " عضو " را به شماره 09367900694   یا  5000460441  پیامک نمایند . (عضویت در باشگاه مشتریان رایگان خواهد بود)

عزیزانی که قبلا از ما خرید نکرده و تمایل دارند به عضویت باشگاه دربیایند ، لازم است علاوه بر ارسال کلمه "عضو" آدرس دقیق و کد پستی و نام و نام خانوادگی خود را نیز پیامک کنند.

جهت عضویت در کانال تلگرام فروشگاه فکرزیبا و اطلاع از جدیدترین محصولات فروشگاه به کانال ما در تلگرام بپیوندید:

کانال فروشگاه فکرزیبا  >>>>>>>     Https://Teleram.me/fekreziba

تلگرام مدیر فروشگاه  >>>>>>>>     shadpour@

از مزیتهای عضویت در باشگاه مشتریان فکر زیبا اطلاع از آخرین محصولات فروشگاه ، اطلاع از تخفیفات فروشگاه به مناسبتهای مختلف { تاکید مجدد میکنیم تخفیفات فروشگاه فقط به خرید محصولات از طریق پرداخت نقدی (کارت به کارت یا واریز به حساب) می باشد و خریدهای پرداخت در محل و یا پرداخت آنلاین به هیچ وجه شامل تخفیف نخواهد بود}، شرکت در نظر سنجی ها ، قرعه کشی ها و ... خواهد بود.

بدیهی است با عضویت در باشگاه ، دیگر نیاز به ثبت سفارش از طریق اینترنت ندارید فقط کافیست کد محصول را به شماره فوق پیامک نمایید در این صورت محصول برای شما به آخرین آدرسی که در سیستم ما ثبت کرده باشید فرستاده خواهد شد .

لازم به ذکر است درصورتی که آدرس شما تغییر یافته و یا تمایل دارید به آدرسی غیر از آدرس ثبت شده در سیستم ما ، محصول مورد نظر شما ، ارسال شود ، آدرس جدید به همراه کد پستی را نیز باید پیامک کنید در غیر اینصورت سیستم پیش فرض ، محصول خریداری شده شما را به آخرین آدرس ارسالی محصول قبلی ، ارسال خواهد کرد .